Galatasaray bayrağını mezarına diken şehit subayımız

Galatasaray bayrağını mezarına diken şehit subayımız

Büyük Vatanseverlik Savaşı'nda şehit düşen subayımız Farid Dursunov'un mezarına Azerbaycan bayrağı ile birlikte Türk futbol kulübü Galatasaray'ın bayrağı da çekildi. Dursunov'un arkadaşlarına, "Ben şehit olursam Galatasaray bayrağını, Azerbaycan bayrağıyl

Galatasaray bayrağını mezarına diken şehit subayımız
Bu içerik 407 kez okundu.
Advert

Şehit Farid Dursunov'un babası Fazıl Dursunov, Azvision.az'a yaptığı açıklamada, Azerbaycan Ordusu'nda 15 yıl görev yapan oğlu Yüzbaşı Farid Dursunov'un 28 Eylül'de Daşkesan bölgesi yönünde şehit düştüğünü söyledi.
tekniğe oturuyorsun. Geriye bakmıyorsun ya da düşünmüyorsun. Ama ilerliyorsunuz. Karabağ'da buluşacağız. "Bunu ağabeyine miras bıraktı. Karısına mektup yazdı, ben şehit olursam kendimi mutlu sayarım. Memleketini sevmekten memnun değildi. Sevgisini şehit olarak ifade etmek istedi" Vatan, seni seviyorum. " Dursunov. Oğlum öldürüldükten sonra Cumhurbaşkanımıza mektup yazdım. Oğlumun halefi olarak savaşa katılmaya hazır olduğumu söyledim. Başkanın çalışmalarını her zaman destekledik. " Memleketini sevmekten asla memnun olmadı. Sevgisini şehit olarak "Anavatan seni ne kadar seviyorum" diyerek ifade etmek istedi. Böyle bir subay Farid Dursunov'du. Oğlum öldürüldükten sonra Başkanımıza bir mektup yazdım. Oğlumun halefi olarak savaşmaya hazır olduğumu söyledim. Biz her zaman Başkanın çalışmalarını destekledik. " Memleketini sevmekten asla memnun olmadı. Sevgisini şehit olarak "Anavatan seni ne kadar seviyorum" diyerek ifade etmek istedi. Böyle bir subay Farid Dursunov'du. Oğlum öldürüldükten sonra Başkanımıza bir mektup yazdım. Oğlumun halefi olarak savaşmaya hazır olduğumu söyledim. Biz her zaman Başkanın çalışmalarını destekledik. "Şehidin babası, oğlunun ailesinin de Galatasaray taraftarı olduğunu söyledi. "Çocuklar hemen hemen tüm oyuncuları tanıyor. Zagatala'dan arkadaşlarını getirip bayrağı astılar. Galatasaray yönetimi bunu öğrenirse çok mutlu oluruz."


(

KAYNAK : AZVİSİON.AZ

 
AZERBAYCAN KARABAĞ GALATASARAY
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500