Yakutistan yerel meclis toplantısında kriz: Sunumunuza değil, dekoltenize dikkat ettim

Yakutistan yerel meclis toplantısında kriz: Sunumunuza değil, dekoltenize dikkat ettim

Rusya Federasyonu'na bağlı Yakutistan'da Girişimcilik, Ticaret ve Turizm Bakanı online toplantıda yerel meclis üyesi Pyotr Ammosov'a "Sağlıklı bir erkek olarak, sizin sunumunuza değil, vücudunuzun açık kısmına dikkat ettim" dedi. Genç kadın ise bu sözlere

Yakutistan yerel meclis toplantısında kriz: Sunumunuza değil, dekoltenize dikkat ettim
Bu içerik 622 kez okundu.
Advert

Rusya Federasyonu'na bağlı Yakutistan'da Girişimcilik, Ticaret ve Turizm Bakanı online toplantıda yerel meclis üyesi Pyotr Ammosov'a "Sağlıklı bir erkek olarak, sizin sunumunuza değil, vücudunuzun açık kısmına dikkat ettim" dedi. Genç kadın ise bu sözlere tepki göstererek dolabındaki kıyafetleri kimseyle tartışmayacağını söyledi.

Rusya Federasyonu'na bağlı Yakutistan'da yerel meclis üyesi Pyotr Ammosov'un, çevrim içi toplantı sırasında bir bakanın kıyafetindeki dekoltenin 'dikkatini dağıttığını' ima etmesi tartışma yarattı. 

rusya-da-yerel-meclis-toplantisinda-dekolte-13821578_4457_m.jpg (640×385)

"SUNUMUNUZA DEĞİL, DEKOLTENİZE DİKKAT ETTİM"

Rusya Federasyonu'na bağlı Yakutistan Cumhuriyeti'nde çevirim içi yapılan yerel meclis toplantısında Pyotr Ammosov adlı meclis üyesi, Yakutistan Girişimcilik, Ticaret ve Turizm Bakanı İrina Vısokih'in raporunu dinledikten sonra, "Bugün, sağlıklı bir erkek olarak, sizin sunumunuza değil, vücudunuzun açık kısmına dikkat ettim. Bu pek iyi değil" dedi.

rusya-da-yerel-meclis-toplantisinda-dekolte-13821578_1906_m.jpg (640×413)

"GARDIROBUMDAKİ KIYAFETLERİ TARTIŞMAYA NİYETİM YOK"

Bunun üzerine tepki gösteren Vısokih, bu tür ifadelerin kabul edilemez olduğunu ve 'gardırobundaki kıyafetleri kimseyle tartışmaya niyeti olmadığını' söyledi. Parlamento başkanı ise milletvekilinin sözünü keserek, mikrofonunu kapadı. 

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

saha yakut Pyotr Ammosov
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500