İlham Aliyev, Erdoğan ve Bahçeli Şuşa’da Türk okulunun temelini atacak

Milliyetçi Hareket İdealist Cemiyeti Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Ermeni işgalinden kurtulan Şuşa şehrinde inşa edilecek okulun temeli atma törenine Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkan

İlham Aliyev, Erdoğan ve Bahçeli Şuşa’da Türk okulunun temelini atacak
Bu içerik 176 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket İdealist Cemiyeti Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Ermeni işgalinden kurtulan Şuşa şehrinde inşa edilecek okulun temeli atma törenine Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılması bekleniyor

GBNews’e göre, PND başkanı danışman mimar Ziya Günaydın bunu söyledi.

Azerbaycan ziyareti hakkında konuşan danışman, Şuşa’da şu anda altyapı sorunlarının çözüldüğünü, yeni bir yolun inşa edildiğini söyledi: “Gözlem ve görüşmelerimizden yola çıkarak çalışmaların hızla ilerlediğini ve bunun açılması planlandığını söyleyebilirim.” dedi.

Hazırlıkların tamamlanmasının ardından yolun açılacağını, ardından da iki cumhurbaşkanı ve Devlet-Bey’in katılımıyla bir temel atma töreni planlandığını kaydetti.

 

Ziya Gyunaydin, okulun inşaatının yapılacağı yerin henüz belirlenmediğini söyledi: “Şuşa’da titiz kadastro çalışmaları yapılıyor. Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, bu çalışmaların sonuçlarının ardından şehrin en güzel yerinde okula yer tahsis edileceğini kaydetti.”

KAYNAK : http://www.goldenbridgenews.com/187980-2/
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Şüphesiz ki bu hizmet en az TÜRK'E düşman olanlar kadar cesur yüreğe sahip TÜRK EVLATLARININ sorumluluk bilinciyle var olacaktır!
Şüphesiz ki bu hizmet en az TÜRK'E düşman olanlar kadar cesur yüreğe sahip TÜRK EVLATLARININ sorumluluk bilinciyle var olacaktır!
Saatli Mahallesi Ö.F.  Nemanzade'nin adını taşıyan okul kadrosundan örnek bir adım.
Saatli Mahallesi Ö.F. Nemanzade'nin adını taşıyan okul kadrosundan örnek bir adım.