Bu hain kalleş örgütler bitirilmelidir

Bu hain kalleş örgütler bitirilmelidir

Sırbistan devletinin. Sancak bölgesi Novi Pazar şehrinde merkezi bulunan Sırbistan Türk Derneği yönetim kurulu üyeleri başkan Aliya Şahovic'in önderliğinde toplanarak, Avrupa ülkelerine bir çağrıda daha bulundu; "Avrupa bundan böyle FETÖ, PKK ve YPG'yi te

Bu hain kalleş örgütler bitirilmelidir
Bu içerik 325 kez okundu.
Advert

Sırbistan devletinin Sancak bölgesi Novi Pazar şehrinde merkezi bulunan Sırbistan Türk Derneği yönetim kurulu üyeleri başkan Aliya Şahovic'in önderliğinde toplanarak, Avrupa ülkelerine bir çağrıda daha bulundu; "Avrupa bundan böyle FETÖ, PKK ve YPG'yi terör listesine almalıdır" dedi.


Geçtiğimiz hafta PKK teröristlerince Irak devletinin Gara dağında kaçırdıkları 13 Türk sivil masum vatandaşımızı hain ve kalleşçe kurşuna dizmesi Avrupa ve DÜNYA Türklüğünü ayağa kalkarak, "buna dur denilmeli, bu hain kalleş örgütler bitirilmelidir" denildi.


Sırbistan Türk derneğinde hazırladıkları afişleri Avrupalı ve tüm insanlığın göreceği yol, köprü ve bahçe duvarlarına üç dil olan, İngilizce, Sırpça ve Türkçe afişler hazırlanarak asıldı. Hür dünyaya bu hain kahpe terör örgütlerini bilin, tanıyın ilginizi kesin afişini yazarak astılar.


Türk Derneği başkanı Alija Şahovic, Editörümüz Hakan Dikmen’e yaptığı açıklamada   “Gara’ da hain PKK terör örgütü tarafından kalleşçe şehit edilen 13 kardeşimize ve Pençe Kartal Harekâtı’nda şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun…” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500