-“BU KURGUNUN ALTINA İMZA ATANLAR ŞUNU BİLSİNLER Kİ; ONUR HAREKETİ OLARAK TOPUNUZU BİLİYOR VE İZLİYORUZ”

-“BU KURGUNUN ALTINA İMZA ATANLAR ŞUNU BİLSİNLER Kİ; ONUR HAREKETİ OLARAK TOPUNUZU BİLİYOR VE İZLİYORUZ”

Emekli 103 amiralin gece yarısı yayımladığı bildiri ile ilgili Editörümüz Hakan Dikmen’e sert açıklamalar yapan Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, “Bu kurgunun altına imza atanlar şunu bilsinler ki; Onur Hareketi olarak bizim aklımız başımızda sizleri, to

-“BU KURGUNUN ALTINA İMZA ATANLAR ŞUNU BİLSİNLER Kİ; ONUR HAREKETİ OLARAK TOPUNUZU BİLİYOR VE İZLİYORUZ”
Bu içerik 713 kez okundu.
Advert

Emekli 103 amiralin gece yarısı yayımladığı bildiri ile ilgili Editörümüz Hakan Dikmen’e  sert açıklamalar yapan Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, “Bu kurgunun altına imza atanlar şunu bilsinler ki; Onur Hareketi olarak bizim aklımız başımızda sizleri, topunuzu biliyor ve izliyoruz” diyerek, 103 amirale geçmişin hesabını sordu.


Türkiye, gece yarısı yayımlanan ve 103 emekli amiralin imzasının bulunduğu, bildiri ile çalkalandı. Montrö ve Atatürk vurgusu yapılan bildiride, “Türkiye Cumhuriyeti, tarihte örnekleri olan, bunalımlı ve bekası için en tehlikeli olayları yaşama risk ve tehdidi ile karşılaşabilecektir” ifadeleri yer aldı. Bildiriye ilişkin Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın tarafından bir açıklama yapıldı. Lider Aydın, mesajında geçmişte yaşananlar hakkında da maddeler halinde tek tek hesap sordu.


“BU VATANI HAKKARİLİ MEMO VE YOZGATLI MEHMET KURDU”


Mesajında amirallere ve aynı düşüncedekilere seslenen Lider Yaşar Aydın, “103 Amiralin koltuk altlarından gidince vatan akıllarına geldi. Şunu bilsinler ki bu ülkeyi siz kurmadınız bu yüzden bu ülkenin sahibi asla sizler olamazsınız. Bu vatanı Hakkarili Memo ve Yozgatlı Mehmet kurdu. Sahipleri de bekçileri de bunlardır. Yeri ve zamanı geldiğinde son sözü bunlar söyleyecek. Bu çıkışınız iktidar ve muhalefete nefes aldırmaksa boşuna uğraşıyorsunuz. Bu kurgunun altına imza atanlar şunu bilsinler ki; Onur Hareketi olarak bizim aklımız başımızda sizleri, topunuzu biliyor ve izliyoruz” dedi.


“HİÇBİR DÖNEM BU ÜLKE VE BU ÜLKENİN GENÇLERİ SİZİN UMURUNUZDA OLMADI”


Bildiriyi yayımlayan amirallere Türkiye’nin zor zamanlarının hesabını soran Lider Aydın, bu kişilerin Türkiye’yi ve gençliği hiçbir zaman umursamadığını ifade etti. Aydın’ın açıklaması şöyle: 


“Kendilerini ülkenin sahibi sanan 103 Amiralin akıllarına koltuk gidince vatan geldi. Şimdi onlara soruyorum:
-Kırklı yıllarda özel zabıta birlikleri kurulmuştu ve bu zabıta birlikleri şehrin görünüşü bozuluyor diye gazi madalyalı fakirleri, çiftçileri, elbiseleri yamalıklı ve eski olanları toplayıp şehrin dışına atıyorlardı. Gazilere bu uygulama yapıldığı zaman neredeydiniz?
-60’lı, 70’li ve 80’li yıllarda Türkiye’de on binlerce genç birbirine kırdırıldığında neredeydiniz?
-Milletin açlıktan nefesi kokarken neredeydiniz?
-Ülkenin gençleri aşağılanırken neredeydiniz?
-İnançlarımıza ve değerlerimize saldırı yapıldığında neredeydiniz?
Biz sizin derdinizi biliyoruz. Hiçbir dönem bu ülke ve bu ülkenin gençleri sizin umurunuzda olmadı. Siz suçlumu diye bakmadınız. Bir sağdan bir soldan astırdınız. Makam arabası gitti şimdi, saltanat gitti şimdi; Makam arabası gidince aklınız çalışmaya başladı. Bu bildiri sizin aklınız olamaz bu bildiriyi milletten artık destek göremeyen iktidar ve muhalefete destek olmak adıyla yaptınız. Ya da bu ülkeyi biz kurduk safsatasına inanıp haddinizi aşarak yazdınız. 83 Milyon şahidimiz olsun sizleri topunuzu biliyor ve izliyoruz. Şundan emin olun, bu vatan için daha önce yaptıklarımızı ve gerekirse bundan sonra yapacaklarımızı sizlerin hayali almaz.”
Haber : Hakan Dikmen

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500