Türk Dünyası Sivil Toplum Platformunun Ankara Çıkarması

Türk Dünyası Sivil Toplum Platformunun Ankara Çıkarması

TDSP Başkanı Serdar Şahin "Bu gün Türk Dünyası için yoruldular. Var olsunlar" Türk Dünyası Sivil Toplum Platformu(TDSP) Genel Başkanı Serdar Şahin Türk Dünyası Sivil Toplum Platformu Adına bir dizi ziyaret ler için başkent Ankara'ya çıkarma yaptı.

Türk Dünyası Sivil Toplum Platformunun Ankara Çıkarması
Bu içerik 992 kez okundu.
Advert

Heyetimizde Yozgatlılar Federasyon Başkanımız ve TDSP üyesi Durak Turan Düz Beyefendi ve Mustafa Karapinar Beyefendi vardı.

İlk önce randevumuz dolayısı ile Sait Yusuf Beyefendiyi makamında ziyaret ederek, öncelikle özlemimizi giderdik ve gelecek zamanlardaki çalışmalarımızda işbirliği fırsatlarını istişare ettik.

İkinci olarak Kırım bildirimimizi yüce meclis kürsüsünde ete kemiğe bürünmesine vesile olan Konya Milletvekilimiz Sayın Fahrettin Yokuş Beyefendiye teşekkür ziyaretinde bulunduk.

Ardına İstanbul Milletvekilimiz Sayın Arzu Erdem Hanımefendiyi ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında istişare de bulunduk.

Ardına ağabeyim Sayın Hulusi Akdere Beyefendi ile hasret giderdik.

Bana ve TDSP Heyetimizde gösterilen ilgiden memnun kalarak İstanbula doğru yola çıkıyorum.

Bize ilgi gösteren Sayın Sait Yusuf Beyefendiye, Sayın Fahrettin Yokuş Beyefendiye, Sayın Arzu Erdem Hanımefendiye ve Sayın Hulusi Akdere Beyefendiye ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca kıymetli büyüklerim ve heyetimizin iki değerli Ağabeyi  Durak Turan Düz Beyefendi ve Mustafa Karapınar Beyefendiye özellikle teşekkür ediyorum. Bu gün Türk Dünyası için yoruldular. Var olsunlar".Dedi

Haber : Hakan DİKMEN

 

101458671974760.jpg (800×722)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500