Kiğılı'dan Azerbaycan’a iki yeni mağaza

Kiğılı, global çaptaki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Yurt dışı ağını Sırbistan’dan sonra Azerbaycan ile zenginleştiren marka, şehrin en işlek alanlarına iki yeni mağaza açtı.

Kiğılı'dan Azerbaycan’a iki yeni mağaza
Bu içerik 98 kez okundu.
Advert

Büyük hedeflerle yola çıkarak yurt dışı mağaza operasyonlarını hız kesmeden sürdüren Kiğılı, Sırbistan ve Romanya’nın ardından rotasını Azerbaycan’a çevirdi. Marka başkent Bakü’nün en popüler alışveriş merkezi olan Park Bulvar ile şehrin en işlek caddelerinden Elimler Caddesi’nde faaliyete geçirdiği iki yeni mağazayı, Azerbaycanlıların beğenisine sundu.
“HEDEFLERİMİZİ BÜYÜTÜYORUZ”
Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem, yurt dışı yatırımları ile ilgili olarak, “Büyük hedeflerle genişlettiğimiz yurt dışı ağımızda, Balkanlar’dan sonra Kafkasya’ya açıldık. Kardeş ülke Azerbaycan, hem iç pazarda tüketici talebinin yüksek olduğu hem de Türk yatırımcılar için büyük potansiyelleri barındıran bir ülke. Biz de Kiğılı olarak, yatırımcı ruhumuz gereği bu potansiyelleri değerlendirip, şehrin en canlı ve işlek bölgelerinde mağaza açılışlarına devam ediyoruz. Kararlılık ve istihdam bilinciyle başlattığımız “Brand of Turkey” algısı ile çizdiğimiz rotamızı, hedeflerimizi büyüterek Orta Doğu ve Avrupa ülkelerine de götüreceğiz. Bu vesileyle açılışımızda bizi yalnız bırakmayan değerli Azerbaycan halkına sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.” diye konuştu.
OKTAY KAYNARCA’DAN İMZA ŞÖLENİ
Kiğılı, zengin ürün yelpazesi ile yeni hizmet noktasını Azerbaycan olarak seçti. Şehrin moda duraklarında açılan mağazalarda; hazır giyimden ayakkabıya, çantadan aksesuara uzanan farklı ürün kategorilerine ait parçalar, tüketici ile buluştu.  Azerbaycanlı beylerin beğenisine sunulan yeni mağazalar, Kiğılı misafirlerinin yoğun ilgisiyle açıldı. Oktay Kaynarca’nın imza töreni ile devam eden açılış töreni, samimi sohbetlere sahne oldu.  

 

KAYNAK : YENİGÜN GAZETESİ 

 

AZERBAYCAN Kiğılı Hilal Suerdem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Özbekistan'daki 40 binin üzerinde işletme faaliyetlerine devam edecek
Özbekistan'daki 40 binin üzerinde işletme faaliyetlerine devam edecek
KKTC'de bayram namazı sosyal mesafeye uygun kılınacak
KKTC'de bayram namazı sosyal mesafeye uygun kılınacak