Bütün Türkler Bir Ordu, katılmayan kaçaktır…
Bütün Türkler Bir Ordu, katılmayan kaçaktır…
Serdar ŞAHİN

Bütün Türkler Bir Ordu, katılmayan kaçaktır…

Bu içerik 223 kez okundu.
Advert
Kırım, Rusların soykırıma vesile sürgünü ile demografisini değiştirdiğinden onlarca yıl sonra 8 yıl önce tekrar işgal ederek Türk tarihinin en istikrarlı zalim karakteri ve düşmanı olduğunu tescillemiştir. 
 
Rusya dahil kimse unutmasın. Bütün Türkler bir ordu, katılmayan kaçaktır, Yasamızda yazılı: harpten kaçan alçaktır.
 
“Ben, Sen, O Yok… Biz Varız.” Türkiye de Türk, Kırım da, Kaza da Tatar, Rus Federasyonu içerisinde Başkurt, Çuvaş, Saka, Tuva, Altay, Hakas, Kumuk, Nogay, Karaçay-Balkar’ız… Türkistan da Özbek, Kazak, Kırgız, Azerbaycan Türkü, Türkmen’iz. Çin de Uyguruz, Avrupa da ve Asya da hemen hemen her ülkede varız, yurt edindiğimiz topraklarda önemli unsurlarız.
 
Kimse hatırından çıkarmasın, Bütün Türkler bir ordu, katılmayan kaçaktır, Yasamızda yazılı: harpten kaçan alçaktır.
 
Tüm dünya da yaşayan Kayı, Bayat, Alka Evli, Kara Evli, Yazır, Dodurga, Döğer, Yaparlu, Afşar, Begdili, Kızık, Kargın, Bayındır, Peçenek, Çavuldur, Çepnî, Salur, Eymur, Ala Yundlu, Yüreğir, İğdir, Büğdüz, Yıva, Kınık’ız…
Bütün Türkler bir ordu, katılmayan kaçaktır, Yasamızda yazılı: harpten kaçan alçaktır.
 
Kimin tarihin akışında Türkler ile birlikte veya düşmanca tavır sergilediğini unutmayacağız. İhanetleri, soykırımları hatırımızdan çıkartmayacağız.
 
Çünkü Bütün Türkler bir ordu, katılmayan kaçaktır, Yasamızda yazılı: harpten kaçan alçaktır.
 
Dünya döndükçe Türkler olarak var olacağız, bizi kimse yok edemeyecek, bu hayallerle yaşayanlar her dirilişimizde bütün hayallerinin yerle yeksan olduğunu görecekler. Kimse bu gün güçlüyüz, nerede olursa olsun Türklerin bir kısmını istediğimiz gibi zulme uğratırız diye düşünmesin, bu gün değilse elbet bir gün zalimin belini kıracağız. Bizim düsturumuza kulak versinler.
 
Ne diyor üstat “Bütün Türkler bir ordu, katılmayan kaçaktır, Yasamızda yazılı: harpten kaçan alçaktır.”
 
Türkler ile tarihi bağlar ile bağlı bulunan tüm toplumlar ve ülkelerdeki vatandaşlar bizim kardeşlerimiz ve kardeşlerimiz ile kardeşlik hukukumuz devam edecek. Bütün Türkler bir ordu…
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500