ÇİN,VAHŞETTE SINIR TANIMIYOR : ÇKP.SEKRETERİ UYGUR GENCİ ORGANLARI İÇİN ÖLDÜRTMÜŞ !

“ Aziz Doğu Türkistanlı Kardeşlerim,bu yüzü asla unutmayınız ! Bu insan kılıklı Vahşi Yaratığı zihinlerinize kazıyınız ! Çin Doğu Türkistan’da esaret altında tutarak baskı,zulüm ve katliamlarla toptan yok etmeye çalıştığı mazlum halkımızı yanı bizim ana vatanımızda tutsak Milletimizi böyle acımasız ve alçakça katlederek yok ediyor. Günümüzde ÇKP.li bu ÇİN NAZİ’ lerinin yaptığını geçmişte Hitler’in faşistleri bile yapmamıştır. Bu vahşeti asla unutmayınız. Unutmak tarihimize ve mazlum Milletimize karşı büyük bir ihanettir.” dedi.
Bu haber 2017-09-14 08:21:08 eklenmiş ve 156 kez görüntülenmiştir.

Uygur Haber ve Araştırıma Merkezi(UYHAM)

Çin Doğu Türkistan’da Uygur Türklerine karşı vahşette sınır tanımıyor. Doğu Türkistan’daki Çin işgal yönetiminin ÇKP.Siyasi ve Hukuk Komitesi genel Sekreteri   Meng Jianzhu uzun süredir organ yetmezliği sebebiyle  rahatsız olan yaşlı Annesine  organ nakli için tez elden organ   gerekiyordu.  ÇKP.Siyasi ve Hukuk Komitesi Sekreteri Meng  annesine organ bulmak  için sağlıklı ve genç bir genci  tutuklaması ve  onun organlarını çalarak Annesine nakledilmek üzeere ÇKP.emerindeki Çin yargısına yargılatarak  infaz ettirmesi gerekiyordu. Emrindeki adamlarına emir verdi ve gözüne kestirdik genç.sağlıklı ve ve annesinin  Çinli doktorunun istediği şekilde tam 21 yaşında sağlıklı ve Urumçi’de yaşayan 21 yaşındaki bir Uygur gencinini gözüne kestirdi.Onu tutuklatmak ve idamını sağlamak için    üzerine idamını gerektirecek bir zsuçu  iftira olarak attırdı ve onu   tutuklattı  ve daha   Çin’in olmayan adaletinde yargılattığı  ve ölüm cezasına mahkum ettirdi.  İnfaz edilen  21  yaşındaki Uygur gencinin  organları İnfazdan hemen sonra alındı  ve ÇKP.’nin  Hukuk ve Kanun Komitesi genel sekreteri Meng’in ’nın   yaşlı annesine nakledildi.

Japonya’da yaşayan Doğu Türkistanlı Uygur Türkü aktivist Hamit Mahmut (Hamut Mamut) ‘un Sosyal medyada  13 Eylul 2017 tarihi itibariyle paylaştığı bilgilere göre bu  haber Çin’den  kaçarak ABD’ye sığınan   Çinli rejim  muhalifi Guo Wengui’nin ABD’deki bir Tv.kanalında yaptığı ifşaatları esnasında açıkladığını bildirdi.

Haberde  21 yaşındaki Uygur gencinin organları için infaz edildiği tarih hakkında her hangi bir bilgi verilmiyor. Ancak,yaklaşık 4 yıl önce ABD’ye kaçan Çinli muhalif  Gou’nun bu olayı   b günlerde  açıkladığı göz önünde bulundurulduğunda Uygur gencinin organları için  ÇKP.yargısına katlettirme olayının en az 4 yıl öncesinde gerçekleşmiş   olmasının tahmin edildiği bildiriliyor.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Uygur Aktivist Mahmut : Ey Uygurlar ! Bu Yüzü  Hafızanıza Kazıyın ve Asla Unutmayın  !

Japonya’da yaşayan Doğu Türkisitanlı Uygur aktivist  Hamit Mahmut sosyal medya hesabında bu  insanlık dışı olduğu kadar tıksındırıcı haber ile ilgili olarak yayınladığı mesajinda ÇKP’’nin insan kılıklı  bu Vahşi  müsveddesinin de resmini paylaşarak şu mesaji de veriyor  ;

“  Aziz Doğu Türkistanlı Kardeşlerim,bu yüzü asla unutmayınız ! Bu insan kılıklı Vahşi  Yaratığı zihinlerinize kazıyınız ! Çin  Doğu Türkistan’da esaret altında  tutarak  baskı,zulüm ve katliamlarla toptan yok etmeye çalıştığı  mazlum  halkımızı  yanı  bizim   ana vatanımızda  tutsak Milletimizi böyle acımasız  ve alçakça    katlederek  yok ediyor.  Günümüzde ÇKP.li bu  ÇİN NAZİ’ lerinin  yaptığını  geçmişte Hitler’in faşistleri bile yapmamıştır. Bu vahşeti asla unutmayınız. Unutmak tarihimize ve mazlum Milletimize  karşı  büyük bir ihanettir.”  dedi.

Guo Wengui RESİMLERİ ile ilgili görsel sonucu

Çinli Muhalif Guo  Wengui   Kimdir ?

Eski Çin İstihbarat Teşkilatı(En Çüen Ting)’in yüksek düzeyli idarecisi ve ÇKP.ust düzey yöneticisi  ve şimdi Çin’i yöneten ÇKP.kadroları ile çok yakın mesai  arkadaşı iken.bilinimeyen bir sebeple ters düşmüştür. 4 yıl önce  Çin’den kaçarak ABD’ye sığınmış  olup, halen bu ülke’de yaşamaktadır. Bu eski ÇKP.lı Gou yüzlerce milyon tutarındaki servetini kaçmadan önce ABD’ye transfer etmeyi başarmış ve  kaçtıktan sonra ÇKP.rejimine düşman olmuş ve onlara  karşı medya  üzerinden savaş açmıştır. Daha sonra  ÇKP.lı eski kader  ve çalışma arkadaşları ile büyük bir pazarlık masasına oturmuş ve eşi ve bir kızının sağ salim ABD.ye gönderilmesini sağlamıştır.Pazarlık konusunun ne olduğu ve neler karşılığında Çin yönetiminin sonradan Çin rejimi muhalifliğini seçen Gou’nun  eşi ve kızını yanına gönderdiği konusu  gizli bir  sır  olarak esrarını korumaktadır. Çinli muhalif Gou eşi ve kızını yanına aldıktan sonra Çin’de iktidarı elinde bulunduran ÇKP.lı eski arkadaşları ve Çin rejimi hakkında büyük ifşaatlarda bulunmuş ve açıklamalar yapmıştır. Bir süre sonra  günümüzde Türkiye ve diğer  ülke medyasının yaptığı  gibi ABD.medyası  de Çin’den gelecek ekonomik çıkarları  için   ÇKP rejimi muhalifi  Gou’ya ekran yasağı koymuştur. Bunun üzerine  çok zengin olan Gou  interenet üzerinden  kendi adına kurduğu bir internet Tv.aracılığı ile ÇKP.rejimine muhalefetini devam ettirmekte  ve   dikkate değer ve  çok ilginç ifşaatlarını sürdürmektedir.

Kaynak : http://www.uyghurnet.org/52082-2/
ETİKETLER :
Yorumlar
Diğer ÖZERK CUMH. haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Turanda Havalar Nasıl?
Turanda Döviz Kurları
Bizi Facebookta Bulun
Ziyaretçi Sayacı
Aktif Ziyaretçi 9
Dün Tekil 829
Bugün Tekil 720
Toplam Tekil 302388
IP 54.198.149.239
Turanda Bugün Ne Oldu?
Twitter'dan Takip Edin
Arşiv Arama
- -
Turanda Fultbol Puan Durumu

© Copyright 2013 Tüm Hakkı TÜRK Dünyasını Aittir. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.

© Kuruluş 3 Mayıs 2015

Azerbaycan Haberleri
KKTC Haberleri
Kazakistan Haberleri
Ozbekistan Haberleri
Turkmenistan Haberleri
Kirgizistan Haberleri
Ozerk Cumhuriyetler
Turk Dunyas? Haberleri
Ozerk Cumhuriyetler-3
Ozerk Cumhuriyetler-2
avcılar evden eve nakliyat eşya depolama evden eve nakliyat firmaları şişli evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat